Partnerstwo i sieci relacji na rynku sportu

Organizacja imprezy sportowej wymaga współpracy wielu podmiotów. Sukces jest pochodną dobrego pomysłu, determinacji i zaangażowania organizatora, ale także zbudowanych sieci relacji z partnerami, bez których nie uda się stworzyć atrakcyjnego wydarzenia. W teorii wydaje się to oczywiste, jednak w praktyce nie tak łatwo takie relacje zbudować.  

Dlatego dyrektorzy imprez biegowych, pracownicy sztabów organizacyjnych, przedstawiciele samorządów terytorialnych odpowiedzialni za rozwój kultury fizycznej, dziennikarze sportowi, a także sympatycy i miłośnicy biegania 24-25 października br. spotkają się na szóstej ogólnopolskiej konferencji metodycznej, którą tradycyjnie organizuje Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Będą dyskutować jak tworzyć i zarządzać sieciami relacji w sporcie.

Konferencja wpisała się już na stałe w kalendarz tego typu spotkań i jest doskonałą okazją do tego, by dowiedzieć się jak pozyskiwać partnerów, podzielić się doświadczeniami, wymienić poglądy i nawiązać nowe kontakty.

Każdorazowo w konferencji bierze udział ok. 100-120 osób, przyjeżdżających z najbardziej odległych zakątków kraju. Uczestnicy cenią sobie przede wszystkim formułę tego spotkania. Swoje prezentacje wygłaszają doświadczeni organizatorzy imprez biegowych, menedżerowie firm sportowych oraz eksperci zajmujący się rynkiem sportu.

Pierwszego dnia konferencji odbędzie się kilka sesji tematycznych oraz panel dyskusyjny, natomiast drugiego dnia zaplanowano warsztaty strategiczne, w czasie których uczestnicy będą doskonalić swoje umiejętności menedżerskie.

Program konferencji i szczegółowe, na bieżąco uzupełniane informacje znajdują się na stronie www.konferencjabiegowa.pl

Zapraszamy do udziału.

 

Organizatorzy 

 

SPORT CHALLENGE Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej jest Partnerem konferencji.