Do kolejnego biegu pozostało:

WARTA CHALLENGE Marathon&Half

14 listopada 2020 

             

Zobacz i posłuchaj jak oceniają biegacze trasę WARTA CHALLENGE Marathon&Half
co sądzą o organizacji imprezy :-) Zerknij też na otoczenie, chcesz pobiegać, potrenować w świetnych warunkach? Zapraszamy bardzo serdecznie :-)
Centrum zawodów WARTA CHALLENGE Marathon&Half
zlokalizowane w pięknym Pałacu Biedrsko, przeżyj niezapomniane chwile
Komandor biegu Krzysiek Pilarski
zaprasza na WARTA CHALLANGE Marathon&Half
Limitowana kolekcja medali
Zbierz wyjątkową kolekcję pięciu pięknych medali
Zbadaj swoje serce przed zawodami!!!
I-kar Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia
Pokaz specjalny filmu Mój Czas
Gość specjalny oraz prelekcja pt. „Bieganie- moja pasja, moje życie”, pokaz foto-video.. Po filmie spotkanie z bohaterką, biegaczką długodystansową, najszybszą Polką Magdaleną Łączak
Andrzej Radzikowski
uczestnik oraz prelegent WARTA CHALLENGE Maraton&Half!
Organizator WARTA CHALLENGE Marathon&Half
Partnerem Festiwalu Biegów w Krynicy
Koszulki WARTA CHALLENGE Marathon&Half
Zapytaj o pamiątkowe koszulki techniczne, biegowe WARTA CHALLENGE Marathon&Half

 

WARTA CHALLENGE Night Express 5K & 10 K to letnia, a zarazem nocna, a przy okazji expressowa (gdyż na krótszych dystansach) odsłona ulubionej przez wielu biegaczy zimowej imprezy nad Wartą WARTA CHALLENGE Marathon&Half.

 

Termin i miejsce

 

Bieg z cyklu Night Express odbędzie się w piątek 26 czerwca 2020 roku, na leśnych duktach i ścieżkach lasów nadwarciańskich. Centrum zawodów i biuro zawodów mieszczą się w Domku Ogrodnika oraz parku Pałacu Biedrusko na ul. 1 maja 82, 62-003 Biedrusko.

 

Odbiór pakietów startowych w dniu biegu, w biurze zawodów, które czynne będzie od godziny 20:00- 21:30.

 

Start honorowy biegu o godzinie 21:55, start ostry o godzinie 22:00.

 

Dystanse

 

WARTA CHALLENGE Night Express to bieg nocny na dystansach 5 oraz 10 kilometrów. Dodatkowo odbędzie się nocny marsz Nordic Walking na 5 kilometrów.

WARTA CHALLENGE Marathon&Half to turniej składający się z cyklu pięciu imprez biegowych, dających możliwość zarówno amatorom, jak i profesjonalnym zawodnikom ścigania się w długodystansowych, kameralnych biegach przełajowych, rozgrywanych na dystansach zbliżonych do maratońskiego i półmaratońskiego.

TERMINY BIEGÓW edycji 2020/2021: 14.11.2020, 12.12.2020, 09.01.2021, 06.02.2021, 06.03.2021.

Centrum zawodów zlokalizowane jest w otoczeniu pięknego Pałacu Biedrusko. Po biegu uczestnicy mogą wziąć kąpiel, gdyż mają do dyspozycji prysznice w pokojach hotelowych z gorącą wodą. Goszczą też w stylowej piwnicy Pałacu, racząc się ciepłym, regeneracyjnym posiłkiem i miłą, towarzyską atmosferą.

Od listopada do marca, co miesiąc biegacze i biegaczki rywalizują o nagrodę główną, medale, puchary i dyplomy na dystansie królewskim oraz jego połówce, a dodatkowo walkerzy i walkerki startują w marszu Nordic Walking na dystansie 21,3 km. Podczas zawodów przewidziano również nagrody i konkursy dla osób towarzyszących, które kibicują uczestnikom na trasie.