Do kolejnego biegu pozostało:

WARTA CHALLENGE Marathon&Half

13 listopada 2021 

             

następne biegi: 11.12.2021, 8.01., 5.02., 5.03.2022

Zobacz i posłuchaj jak oceniają biegacze trasę WARTA CHALLENGE Marathon&Half
co sądzą o organizacji imprezy :-) Zerknij też na otoczenie, chcesz pobiegać, potrenować w świetnych warunkach? Zapraszamy bardzo serdecznie :-)
Centrum zawodów WARTA CHALLENGE Marathon&Half
zlokalizowane w pięknym Pałacu Biedrsko, przeżyj niezapomniane chwile
Komandor biegu Krzysiek Pilarski
zaprasza na WARTA CHALLANGE Marathon&Half
Limitowana kolekcja medali
Zbierz wyjątkową kolekcję pięciu pięknych medali
Zbadaj swoje serce przed zawodami!!!
I-kar Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia
Pokaz specjalny filmu Mój Czas
Gość specjalny oraz prelekcja pt. „Bieganie- moja pasja, moje życie”, pokaz foto-video.. Po filmie spotkanie z bohaterką, biegaczką długodystansową, najszybszą Polką Magdaleną Łączak
Andrzej Radzikowski
uczestnik oraz prelegent WARTA CHALLENGE Maraton&Half!
Organizator WARTA CHALLENGE Marathon&Half
Partnerem Festiwalu Biegów w Krynicy
Koszulki WARTA CHALLENGE Marathon&Half
Zapytaj o pamiątkowe koszulki techniczne, biegowe WARTA CHALLENGE Marathon&Half

 

WARTA CHALLENGE Marathon&Half 2021/2022 to zimowy turniej składający się z cyklu pięciu imprez biegowych, dających możliwość zarówno amatorom, jak i profesjonalnym zawodnikom ścigania się w długodystansowych, kameralnych biegach przełajowych. NOWOŚĆ! W tym sezonie każdy bieg będzie tematyczny i tak: bieg #1 Bieg Niepodległości, bieg #2 Bieg Mikołajkowy, bieg #3 Bieg Noworoczny, bieg #4 Bieg Walentynkowy, bieg finałowy #5 Bieg Kobiet. Wskazane są na poszczególnych biegach stroje i akcenty tematyczne.

 

Termin i miejsce

 

Biegi z cyklu Marathon&Half odbędą się w soboty 13 listopada, 11 grudnia 2021 roku, 8 stycznia, 5 lutego, 5 marca 2022 roku, na leśnych duktach i ścieżkach lasów nadwarciańskich. Centrum zawodów i biuro zawodów mieszczą się w Pałacu Biedrusko na ul. 1 maja 82, 62-003 Biedrusko.

 

Odbiór pakietów startowych w dniu biegu, w biurze zawodów, które czynne będzie od godziny 7:45- 09:30.

 

Start honorowy biegu o godzinie 09:55, start ostry o godzinie 10:00.

 

Dystanse

 

WARTA CHALLENGE Marathon&Half to bieg na dystansach 21,3 oraz 42,2 kilometrów oraz marsz Nordic Walking na dystasie 21,3 km.

 

WARTA CHALLENGE Night Express 5 K & 10 K to letnia, a zarazem nocna, a przy okazji expressowa (gdyż na krótszych dystansach) odsłona ulubionej przez wielu biegaczy zimowej imprezy nad Wartą WARTA CHALLENGE Marathon&Half. Czerwcowy bieg ma charakter historyczno-patriotyczny, związany z rocznicą Powstania Wielkopolskiego i ma na celu upamiętnienie Ofiar i Weteranów Powstania Wielkopolskiego. Bieg rozpocznie się od Apelu Poległych przy Narodowym Panteonie Powstania Wielkopolskiego.

 

Termin i miejsce

 

Bieg z cyklu Night Express 5 K & 10 K odbędzie się w piątek 24 czerwca 2022 roku, na leśnych duktach i ścieżkach lasów nadwarciańskich. Centrum zawodów i biuro zawodów mieszczą się w Domku Ogrodnika oraz parku Pałacu Biedrusko na ul. 1 maja 82, 62-003 Biedrusko.

 

Odbiór pakietów startowych w dniu biegu, w biurze zawodów, które czynne będzie od godziny 19:00- 21:30.

 

Start honorowy biegu o godzinie 21:50, start ostry o godzinie 22:00.

 

Dystanse

 

WARTA CHALLENGE Night Express 5 K & 10 K to bieg nocny na dystansach 5 oraz 10 kilometrów. Dodatkowo odbędzie się nocny marsz Nordic Walking na 5 kilometrów.